Anasayfa | Haber Ara | Foto Galeri | Videolar | Anketler | İletişim |                                                                                      

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

GAKGOŞLAR MEŞK GECESİNDE COŞTU

GAKGOŞLAR MEŞK GECESİNDE COŞTU

Kategori  Kategori : ELAZIĞ GÜNCEL
Yorumlar  Yorum Sayısı : 2
Okunma  Okunma : 1619
Tarih  Tarih : 10 Ocak 2011, 00:13

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto


GAKGOŞLAR MEŞK GECESİNDE COŞTU 

       07 Ocak 2011 saat:19:00 da Marmara Elazığlılar Derneği Olarak Bir MEŞK GECESİ düzenledik.Hemşehrrilerimizle tanışmak kaynaşmak ve Elazığlıları bir araya getirerek dayanışmayı sağlamak amacıyla yaptığımız MEŞK GECESİ büyük ilgi gördü. Mülkünü satın aldığımız Dernek binamızdaki ilk Meşk Gecemizi gerçekleştirdik.Acıbadem  E-5 Kenarında Mülkünü  satın alıp tadilatlarını yaptığımız salonumuzda hemşehrilerimizi ağırlamaktan çok mutlu olduk.Bu  sezonun ilk Meşk Gecesini  gerçekleştirdik.Meşk Gecemize 250 aşkın hemşehrimiz katıldı.Meşk Gecemize sanatçılarımız  Hamza BULUT ve Mehmet YILDIRIM söyledikleri türkülerle  renk kattılar.
       Gecede bir konuşma yapan dernek başkanımız şunları söyledi.Marmara Elazığlılar Derneği olarak Mülkünü satın aldığımız bu salonda gece yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz dedi.Amacımız kurumsallaşmış bir dernek olmaktır.Bu konuda en önemli aşamayı geçtiğimize inanıyoruz.23 Ocakta yeni yerimizin açılışını yapmayı planlıyoruz. Tüm hemşehrilerimizi açılışımıza bekliyoruz dedi ve birlik beraberlik mesajları verdi.
       Gecemize Arnavutköy Kaymakamı Hurrem Aksoy,Cevizli Elazığ Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet GÜNGÖR,Zeytinburnu Tüm Elazığlı İşadamları Dernek Başkanı Nazir GÜLER  katıldılar.
                 

          

          

         

          

             

 

Aşağıdaki formu doldurak Yorum Yapabilirsiniz

Bu habere toplam 2 yorum yazılmıştır.

Oğuz DOĞAN [ 13 Ocak 2011, 01:32 ]
orda bulunmak beni çok mutlu etti..güzel gecede emegi gecen herkese tesekkürler....
oktay çöteli [ 10 Ocak 2011, 23:26 ]
Sizllerin adınıza bende katılmış oldum. Ne güzel birlik ve beraberliği ön görüp paylaşmak adına bizleride gururlandırıyor. Temennim tümüm Elazığlığlırarın insanlık addına birşeyler yapması... Başarılar dilerim...

Yorumların tamamını okumak için tıklayın.

ELAZIĞ GÜNCEL

En Çok Okunan Haberler

ANKET

Kampanyamızı Nasıl Buldunuz

Tüm Anketler

Tüm Hakları Marmara Elazığlılar Derneği'ne Aittir. Acıbadem Caddesi Gayretli Sokak Demirciler Apt No:20/2 Daire 8 Acıbadem-Üsküdar/ İstanbul (E-5 Karayolu Üzeri Acıbadem) 0216 34 000 23
RSS Kaynağı